GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 14366548
nr 1436 6548
Lockurna
Kina, porslin, 1900-tal. Dekor med drakar, Höjd: 23 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:59:50
100 kr
150 kr